Já Ti Zpívám - Karel Zich - Všechno Nejlepší (CD)


2009
Label: Supraphon - SU 5976-2 • Format: 2x, CD Compilation • Country: Czech Republic • Genre: Rock, Pop • Style: Folk Rock, Acoustic, Soft Rock, Rock & Roll
Já Ti Zpívám - Karel Zich - Všechno Nejlepší (CD)

Přední strana CD obalu (cover) k albu Já ti zpívám ve formátu PDF. Obrázek obalu alba je přikládán v dostatečné kvalitě, vhodné i pro tisk. Zadní strana CD obalu k albu Já ti zpívám ve formátu PDF. Pokud si toto album vypálíte jako Audio CD, můžete tento dokument vytisknout a vložit do zadní strany krabičky.

Z Karel Zich Všechno nejlepší (disc two) Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš účet, tak se zaregistruj. Playlist Sdílej. Jsi má víla z lesních strání, jsi má víla z polních cest i když víly už se dávno nenosí. Já ti zpívám i když málem už svítá.

Soutěž o CD Karla Zicha Všechno nejlepší - : Beatles: videokalendár na Citron: Nové CD: Legendy Čs. Popu léta: Karel Zich Fanúšikov: 2: A B C Karel Zich - Já ti zpívám.

Album Všechno nejlepší 2CD. Umělec Karel Zich. Ke stažení ve formátu MP3 a FLAC. V prodeji na fyzickém nosiči CD. Obsahuje hity ♫ Takový nejsi ♫ Proud řeky důvěrně znám. Ukázky zdarma k poslechu. Příznivci Karla Zicha dostávají v roce jeho nedožitých šedesátin k dispozici.

Všechno nejlepší (disc two) () Z Zich, Karel. Video Překlad Karaoke Zobrazeno. Není všechno paráda 14 Mosty 28 Penzion blues 1 Já ti zpívám 5 Šťastná ústa 2


Françoise Hardy - Peter Und Lou / Ich Steige Dir Aufs Dach (Vinyl) Insensible - Concussive / Scum Human - Concussive / Scum Human (Cassette) B. Bravo & Teeko - The Starship Connection Ep (Vinyl)

1 thoughts on “Já Ti Zpívám - Karel Zich - Všechno Nejlepší (CD)


    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'bike_shopblog_comment' not found or invalid function name in C:\P\Plugins\TemplateConvertorHost\htdocs\wordpress\wp-includes\class-walker-comment.php on line 179

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BING